Już dzisiaj możesz zmienić swoje obecne życie i swoją przyszłość

Nie jesteś zadowolona ze swojego obecnego życia? Nie jesteś szczęśliwa? Wszystko, co Cię otacza nie jest takie, jakie zawsze chciałaś żeby było?

Już DZISIAJ możesz zmienić swoje obecne życie i swoją przyszłość. Wystarczy, że już DZISIAJ zaczniesz robić coś w tym, kierunku – NIE JUTRO i NIE PÓŹNIEJ!!! – TERAZ !!!

Od czego zacząć?

Nic prostszego. Zacznij od siebie !!! Zacznij od swojego osobistego rozwoju. Przestań stękać i narzekać, na wszystko i na wszystkich!

Weź się do roboty!

Zamiast marnować czas oglądając seriale w telewizji, programy rozrywkowe czy wiadomości zaśmiecające najczęściej nasze głowy tym, co złego dzieje się w kraju czy na świecie.

Zamiast czytać newsy z życia gwiazd czy innych popularnych osób, zajmij się lepiej swoim życiem i przestań marnować czas. Bo jego nikt Ci już nie zwróci.

Zacznij w końcu, najważniejszą w życiu pracę …. pracę nad sobą. A na pewno nie będziesz tego żałowała.

Zacznij już TERAZ !

Każda sfera naszego rozwoju osobistego jest ważna. Proponuję Ci dzisiaj rozpocząć od intelektualnej strony.

Skończ już narzekać na swoje dotychczasowe życie – zmień je !!!

A więc zaczynajmy…

Określ najpierw swoją obecną sytuację. Bądź szczera, niczego nie ukrywaj, nie mów – „Nie jest aż tak źle, przecież inni mają gorzej.”

Pamiętaj!!! Oszukując tutaj – OSZUKUJESZ SAMĄ SIEBIE!!!

Czy jesteś szczęśliwa dzisiaj w tej chwili? Czy jesteś zadowolona ze swojego obecnego życia? Czy Twój dom, mieszkanie, praca, Twój mężczyzna – są spełnieniem Twoich marzeń?

Jeśli Twoja odpowiedź brzmi: NIE! – ZMIEŃ TO!!! Nie czekaj na gwiazdkę z nieba – bo możesz się nie doczekać.

Uświadom sobie gdzie DZISIAJ jesteś i odpowiedź sobie na pytanie: Czy chcesz już TUTAJ ZOSTAĆ? Czy całe swoje życie, chcesz spędzić w tej pracy? W tym mieszkaniu? Z tym facetem?

cel

Jeżeli podjęłaś już decyzję, odnośnie swojego nowego, lepszego życia. Takiego o jakim zawsze marzyłaś. To świetnie !!!

i do dzieła !!!

Zastanów się najpierw co chcesz w życiu robić, co chcesz osiągnąć, jaki jest Twój cel.

Po pierwsze weź czystą kartkę i coś do pisania. Napisz na niej po kolei swoje marzenia, wszystko co przychodzi Ci do głowy – bądź precyzyjna. Nie pisz chcę więcej zarabiać – ale napisz ile chcesz zarabiać, itd. Pamiętaj tylko, że opis musi być na tyle realny aby Twój umysł był w stanie w niego uwierzyć – tzn. jeżeli napiszesz, że chcesz nauczyć się latać (no chyba, że samolotem) – to raczej będziesz miała problem z realizacją 😉

Ale wszystko inne możesz zrobić !!!

Najlepiej, aby Twój cel obejmował wszystkie obszary Twojego życia czyli obszar: fizyczny, finansowy, biznesowy, partnerski, rodzinny.

Dam Ci mały przykład, jak możesz to zrobić (tylko nie pisz tak jak ja “etc.” 😉 – tylko pisz wszystko co potrzebujesz i o czym marzysz!!!) – i pamiętaj aby nie pisać w formie teraźniejszej!

– Jestem szczupła, wysportowana, etc.

– Robię to na co mam ochotę , żyję swoją pasją i jestem szczęśliwa, etc.

– Mój facet jest wysokim, zielonookim brunetem, który mnie kocha, i zależy mu na mnie. Pomaga mi w domu. Jest pracowity i dobrze zorganizowany, etc.

– Jeżdżę Mercedesa AMG, z chromowanymi felgami w automacie, etc.

– Moja firma zajmuje się sprzedażą produktów ze zdrową żywnością. Współpracuję z ludźmi, którzy mnie szanują i są uczciwi oraz pracowici. Miesięczne dochody firmy wynoszą 20.000 zł, etc.

Pamiętaj aby uwzględnić jak najwięcej szczegółów i bądź szczera sama ze sobą.

Pamiętaj, że KONIECZNIE musisz wszystkie swoje cele SPISAĆ na kartce i codziennie nad nimi pracować. Musisz rozwijać ten obraz w swojej głowie i zagłębiać się coraz bardziej w szczegóły.

Musisz sobie uświadomić jestem TUTAJ a chcę być TAM !!!

I codziennie bez względu na wszystko do tego dążyć !!!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *