“Podróż w głąb siebie” Colin P. Sisson

Wspaniała książka, która pozwoli nam na lepsze poznanie nas samych, naszego wnętrza. Pozwoli również zrozumieć nam sytuacje, które przydarzają się nam w życiu, za które często obwiniamy innych ludzi, zamiast wziąć odpowiedzialność za swoje życie. Takie książki powinny być lekturą obowiązkową w szkołach!!!


“Nie tłumacz się, działaj! – Poznaj moc samodyscypliny” Brian Tracy

Jest to świetna książka o tym jak się zmobilizować aby już dzisiaj poczynić pierwsze kroki do sukcesu. Dowiemy się, że wszystko co dzisiaj robimy ma wpływ na to jak będzie wyglądało nasze życie za rok czy za 5 lat.

Zawartą tu wiedzę możemy wykorzystać zarówno w życiu prywatnym jak i zawodowym. Z tej książki dowiesz się jak osiągnąć sukces i tylko od Ciebie zależy czy tak będzie!!! Jeżeli myślisz, że ludzie, którzy osiągnęli w życiu sukces, mieli łatwiej niż TY – to się mylisz !!! – Oni po prostu ciężej od Ciebie pracowali!!!

Książka na prawdę daje ogromnego kopa i natychmiast zachęca do działania. POLECAM 😉


“Bogaty albo Biedny, po prostu różni mentalnie” T. Harv Eker“Najważniejszym powodem, dla którego ludzie nie osiągają tego, co chcą, jest to, że sami nie wiedzą, czego chcą.”

Książka T. Harv Eker’a pobudza do działania, podczas czytania wpadniesz na nowe pomysły, które będziesz mogła wprowadzić do swojego życia. Podaje on wiele rozwiązań i pomysłów, porad i wskazówek, które naprawdę działają.

Na szczęście nigdy nie jest za późno aby zmienić swój tok finansowego rozumowania 😉


“Bogata Kobieta” Kim Kiyosaki„Ta książka jest lekturą obowiązkową dla wszystkich kobiet. Dzisiaj, bardziej niż kiedykolwiek wcześniej, kobiety muszą być inteligentne pod względem finansowym”.
Donald J. Trump

Nic więcej dodawać, chyba nie muszę… 😉


“Mądre Bogate Dziecko” Robert Kiyosaki“Twoje wyobrażenie o dzieciach może poważnie wpłynąć na jakość ich życia. Inaczej mówiąc, jeżeli widzisz w swoim dziecku geniusz, pomagasz mu rozwijać mądrość. Jeśli widzisz je bogatym, pomagasz mu bogacić się. A gdy jeszcze świadomie przekażesz mu te wyobrażenia, będzie miało większą szansę zaprezentować je światu i zostać należycie potraktowanym.”

Moim zdaniem, tu właśnie zaczyna się prawdziwa edukacja Twojego dziecka. Dlatego powtarzam: „Daj dzieciom władzę, zanim dasz im pieniądze”. Pomóż im stworzyć silny wizerunek własnej osoby, a staną się dzięki temu dziećmi bogatymi i mądrymi. Jeśli go nie rozwiną, nie pomoże im żadna wiedza i pieniądze tego świata. Jeśli im się uda, łatwiej im będzie stać się mądrzejszymi i bogatszymi.


“4-Godzinny Tydzień Pracy” Timothy Ferriss

Była to pierwsza książka jaką przeczytałam Jest to świetna książka pokazująca jak nie skończyć swojego życia pracując 8 godzin dziennie, robiąc to co ktoś nam każe. Timothy na swoim przykładzie opisuje jak można żyć pełnią życia – czyli podróżować i robić rzeczy, na które naprawdę ma się ochotę, a przy tym zarabiać jeszcze pieniądze.

Burzy tutaj stereotyp, który jest dobrze znany także w Polsce, że życie jest ciężkie i łatwo mają tylko bogaci a uczciwa praca pochłania większą część naszego życia i tak nigdy się na niej nie dorobimy godziwych pieniędzy.

Książka ta dała mi dobrego kopniaka na start i potwierdziła, że można żyć robiąc to co się lubi i w dodatku otrzymywać za to wynagrodzenie.