Kto zarabia kosztem naszego zdrowia…

Filmik wideo, który zamieściłam poniżej niestety dotyczy nie tylko Stanów Zjednoczonych czy Anglii – dotyczy również i NAS!!!

Gwen Olsen, przez 15 lat pracowała jako reprezentant dla wielkich firm farmaceutycznych takich jak: Abott Laboratories, Forest Laboratories, Syntex Labs, Bristol-Myers Squibb czy Johnson & Johnson. W 2000 roku zrezygnowała ze swojej dotychczasowej pracy i od tamtej pory występuje publicznie przeciwko firmom farmaceutycznym, które nie działają na korzyść pacjentów lecz zupełnie odwrotnie – zarabiają na ludzkich chorobach. Gwen Olsen uzyskała w 2007 roku nagrodę Human Right Award za swoją humanitarną działalność.

Przemysł Farmaceutyczny żeruje na naszej niewiedzy a lekarze biorą w tym wszystkim czynny udział.  Nasze zdrowie NIE JEST !!! im na rękę, ponieważ nie byliby na potrzebni gdybyśmy byli zdrowi.

Zapraszam na film:

Teraz same pomyślcie, czemu firmy farmaceutyczne powstają jak “grzyby po deszczu”… Czemu przedstawiciele takich firm i lekarze jeżdżą na drogie zagraniczne wycieczki…

Często pod pseudo zagranicznymi szkoleniami są… zagraniczne imprezy suto zakrapiane alkoholem!!! Sponsorowanie lekarzom takich wyjazdów to ich gratyfikacja za wypisywanie dużej ilości recept danego koncernu farmaceutycznego.

Wszystko to dzięki temu, że lekarze przepisują nam tony lekarstw, które w większości przypadków nie są nam do niczego potrzebne i na pewno nam nie pomogą i nie poprawią naszego zdrowia a mogą nam co najwyżej zaszkodzić i zniszczyć nasze organy wewnętrzne!!!

Na szczęście tutaj również mamy alternatywę – z pomocą idzie nam tak bardzo znienawidzona przez większość lekarzy – HOMEOPATIA – czytaj więcej w następnym artykule – HOMEOPATIA – naprawdę działa !!!

SageFemme

Website:

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.