Giełda FOREX – też dla kobiet!!!

Skąd się wzięła teoria, że kobieta, która spędza większość czasu w domu ponieważ nie pracuje na etacie lub opiekuje się dzieckiem lub dopiero oczekuje na swojego potomka, leży do góry brzuchem i nic nie robi – oczywiście najczęściej słyszymy podobne stwierdzenia z ust naszych kochanych mężczyzn 😉

To oni myślą, że jeżeli kobieta spędza czas w domu bo nie pracuje to znaczy, że cały dzień siedzi i się nudzi. Nie biorą oni pod uwagę wszystkich czynności, które kobieta wykonuje w domu pod czas ich nieobecności, zwłaszcza jeżeli ma pod opieką dzieci. Oni myślą, że obiad się sam ugotował w 5 minut, zakupy też się same zrobiły, prania i sprzątania to w ogóle nie doceniają i nie zwracają na nie uwagi, no chyba, że akurat muszą gdzieś wyjść a tu… “coś”, co właśnie chcieli włożyć jest brudne, bo leżało schowane i zwinięte na dnie szafy, bo „komuś” nie chciało się wrzucić tego do kosza z brudną bielizną 😉

Czasami faktycznie jest, że siedzimy i odpoczywamy ale przecież zasłużyłyśmy na to 😉

Więc żeby nie było, że mają rację, dzisiaj po dłuższej mojej nieobecności, chciałabym przedstawić Wam ciekawy sposób na zarobienie paru groszy… czasem DUŻYCH groszy!!!

A mianowicie… Dzięki mojemu przyjacielowi w ciągu ostatniego roku nauczyłam się i rozwinęłam wiele dziedzin swojego życia, którymi się nie zajmowałam lub o których nie wiedziałam. Jedną z nich jest właśnie gra na GIEŁDZIE. Wiem, że może trochę strasznie to może brzmieć i możecie się obawiać, że możecie stracić swój majątek i, że sobie nie poradzicie.

Bez obaw!

Opiszę Wam swoje doświadczenia z giełdą, które zresztą, są bardzo pozytywne i same podejmiecie decyzję, czy warto.
Oczywiście aby cokolwiek zacząć w życiu robić, trzeba mieć jakiekolwiek blade pojęcie o tym za co się zabieramy, a więc zanim weźmiecie się do kupowania walut czy innych towarów np. ropy czy gazu, to przeczytajcie do końca mój artykuł.

Ja rozpoczęłam swoją przygodę z giełdą od platformy PLUS500 – i mimo wielu negatywnych rzeczy jakie można przeczytać na ich temat na internecie – zaryzykowałam i nie żałuję. W sieci jest dostępnych wiele informacji na temat ich wątpliwej wiarygodności, jednak bo wnikliwszym zapoznaniu się z tą firmą, śmiało mogę ich polecić, zwłaszcza początkującym graczom.

Podstawowa kwestia – czyli finanse. Pieniądze, które zarobimy na giełdzie naprawdę możemy wypłacić – przelać na swój rachunek bankowy lub przesłać przekazem na adres domowy. 

Platforma PLUS500 jest rynkiem wymiany walut i towarów. Możemy na niej kupować i sprzedawać waluty, towary, indeksy i akcje. A wszystko to online, siedząc we własnym domu, więc każdy, kto ma dostęp do internetu może w łatwy sposób rozpocząć swoją przygodę z GIEŁDĄ.

Na początek proponuję Wam zacząć od zakupu EUR/USD – jest to najbardziej bezpieczna waluta ponieważ jej wahania są na tyle znaczne aby można było zarobić, jednak na tyle stabilne, że „za chwilę” wraca do swoich poprzednich pozycji.

Ciekawe jest to, że możemy zarabiać zarówno, gdy kurs idzie w górę, oraz gdy spada.

Kolejną rzeczą, o której powinniście wiedzieć, jest  to, że na tej platformie jest wykorzystywana duża DŹWIGNIA handlowa tzn. mając kwotę w wysokości np. 100$ można zakupić waluty o wartości 20.000$.

Można zaledwie w kilka minut zarobić 20zł, więc pomyślcie moje Panie, co można zarobić śledząc wykresy cały dzień 😉
Dodatkowo na początek otrzymujemy bonus w wysokości 75zł, którym od razu możemy dysponować, musimy jedynie potwierdzić swój adres email oraz numer telefonu. Więc nawet na początku nie musicie wpłacać żadnych swoich pieniędzy.

Aby rozpocząć swoją przygodę z PLUS500 musimy pobrać oprogramowanie. Po prawej stronie obok artykułu dostępny jest baner do platformy PLUS500, po kliknięciu w niego otworzy się Wam strona PLUS500 i na środku klikamy w przycisk POBIERZ TERAZ i zapisujemy plik na dysku a następnie instalujemy (pamiętajcie tylko aby na czas instalacji wyłączyć oprogramowanie antywirusowe, ponieważ czasami blokuje aplikację).

W trakcie instalacji pojawi nam się okienko wyboru: DUŻE PIENIĄDZE – czyli normalne konto, na którym obracamy prawdziwymi pieniędzmi i DEMO – gdzie możemy jedynie pobawić się wirtualnymi dolarami 🙂 Czyli wybieramy normalne konto. Następnie pojawia nam się okno, gdzie podajemy swój adres email i nasze nowe hasło do platformy PLUS500 i klikamy WYŚLIJ.

Teraz możecie rozpocząć już swoją zabawę z GIEŁDĄ 🙂

Życzę miłej nauki i inwestowania 😉

SageFemme

Website:

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.